Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Hunan Xiangyan Tohum Sanayi A.Ş.(Biber Tohumu),1988 yılında 5 milyon USD kayıtlı sermaye ile kurulan Yuan Longping High-Tech Tarım A.Ş.'nin bir holding iştiraki. , ağırlıklı olarak acı biber çeşitlerine odaklanmaktadır.

Longwangmiao villiage, Changsha ilçesi Chunhua kasabasında bulunan şirketin yeni merkezi, 2014 yılında, soğuk hava deposu, depo, işleme ünitesi, kalite kontrol, ar-ge ve resmi iş.

Şirket, güçlü yetiştirme ekibi ile ticari yetiştirme sistemine kendini adamıştır. Bu arada şirket, Çin'in Hunan, Hainan, Guangdong, Yunnan, Henan, Shandong, Shanxi ve benzeri gibi farklı ekolojik bölgelerinde Ar-Ge istasyonları ve gösteri istasyonları inşa etti ve daha fazlasını yayınladı. 200'den fazla yeni çeşit acı biber, patlıcan, salatalık, balkabağı, acı kabak, sünger kabak, uzun fasulye, pakchoi ve diğer sebzeler ve farklı seviyelerde 40'tan fazla bilimsel ve teknolojik başarıyı ödüllendirdi. Şirket, ülke çapında sağlam bir pazarlama ağı kurdu. ve Ar-Ge ve çeşitlilik geliştirmede 10'dan fazla Güneydoğu Asya ülkesiyle işbirliği yaptı. Hunan Xiangyan Tohum Sanayi A.Ş.'nin acı biberinin üreme gücü ve pazar payı, Çin sebze tohumu pazarında ilk 1'dir.

Şirket, sebze tohumu ithalat ve ihracat yeterliliğinin yanı sıra Asya ve Pasifik Tohum Derneği (APSA), Çin Tohum Derneği Sebze Şubesi Başkan Yardımcısı işletmesi, Çin acı biberinin standart teknoloji inovasyonunun stratejik ittifakı Konsey Başkan Yardımcısı işletmesini satın aldı. sanayi, Çin Tohum Endüstrisinin ilk AAA kredi örneği işletmeleri grubu, Çin sebze endüstrisinin kilit kredi kuruluşu. Tescilli ticari marka "Xiangyan", Çin Ünlü Ticari Markası olarak ödüllendirildi.

Şirket, dürüstlüğü, bilim ve teknolojiyi, yetiştiricileri ve çalışkanlığı temel değerleri olarak destekliyor ve Çin'de dikkate değer bir sebze tohumu şirketi olmaya çalışıyor. personel ve tüketiciler için renkli sebze çeşitleri oluşturmak.

TARİHİ

1988, “Xiangyan No.1” adlı ilk hibrit biber çeşidinin üretimine başlandı.
1991, Çin'de kayıtlı “Xiangyan” markası.
1996Xiangyan serisi acı biber dünyanın en büyük ekim alanlarına sahipti ve 70 tonluk satış miktarları, 800 milyon USD'den fazla satış geliri ve 9 milyon USD acı biber tohumu karı ile Çin'de pazar payı %5.5'e ulaştı.
1997"Xiangyan", Hunan'ın ünlü markası olarak ödüllendirildi.
1999, Xiangyan şirketinin sağlam satış gelirini ve kârını Pro'nun marka itibarı ile entegre etti. Yuan Longping, Yuang Longping Tarım Yüksek Teknoloji A.Ş., 2000 yılında kuruldu ve listelendi.
2006, Hunan eyaletinde “Yeni ve Yüksek Teknoloji” kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir.
2006, alınan tohum İthalat ve İhracat izni.
2010, "Xiangyan", Çin sebze tohumu endüstrisinde ilk unvan olan "Çin Ünlü Markası" olarak ödüllendirildi.
2016, Çin sebze tohumu endüstrisinin Ana Girişimi olarak ödüllendirildi.
2020Hunan eyaletinde önde gelen tarım sanayileşme kuruluşu olarak ödüllendirildi.
2020Mitsui, Xiangyan Company'nin %30.4 hissesine sahipti.
2021Hunan Ziraat Üniversitesi ile yenilikçilik, germplazm kaynaklarının tanımlanması ve taranması, çeşitlerin seçimi ve ıslahı, yeşil ve etkili yetiştirme teknolojisi ve acı biber yetenek eğitimi konusunda işbirliği yaptı.

ÇİFTLİK GÖSTERİSİ

Tarım Arazileri

Başarılar ve Sertifika


 • Hunan Ünlü Ticari Markası
 • Çin Ünlü Ticari Markası
 • Tarımsal Sanayileşmenin Önde Gelen Anahtar Kuruluşu
 • Hunan Mühendislik Araştırma Merkezi
 • Hunan Eyaleti Bilim Popülerleştirme Üssü
 • Kurumsal Kredi Notu Sertifikası
 • Çin Sebze Tohumu Endüstrisinin Kredi Anahtar Şirketleri
 • Xianla 7 Acı Biber için Altın Ödül
 • Xianla 4 Acı Biber için Altın Ödül
 • Çin Tohum Derneği Sebze Tohum Şubesi başkan yardımcısı birimi
 • Çin Sebze Derneği Üyeliği
 • Çin Tohum Derneği Sebze Tohum Şube Başkan Yardımcısı Birimi