Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Hizmet

● Hunan Xiangyan Tohum Sanayi A.Ş. (Peppera Tohumu) Yeni melezler yetiştirmek için Pazar odaklı olmaya ve bunları farklı müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için hedef pazara geliştirmeye çalışmaktadır.

● Acı biber üzerine ticarileştirilmiş ıslah sistemi başarıyla kuruldu. Her yıl yaklaşık 0.5 melezden sadece %5000 yeni biber çeşidi seçilmiştir.

● Çimlenme oranı, genetik saflığı, fiziksel saflığı ve nemi ulusal standartlardan çok daha yüksek olan yüksek kaliteli tohumlar tedarik edin. Tohumları uygun şekilde işleyerek ve kaplayarak yetiştiricilere sağlıklı tohumlar tedarik etmek.

● Tohumların müşterilere zamanında ulaşmasını sağlamak için güvenli ve verimli tohum işleme ve hızlı lojistik hizmet.

● Teknik personele ve çiftçilere yetiştirme teknolojisi eğitimi sağlayın

● Satıcılara ve çiftçilere iyi çeşitler göstermek için farklı bölgelerde tarla günü düzenleyin

● Çiftçilerin meyveleri taze pazara veya işleme fabrikalarına satmasına yardımcı olmak için endüstriyel zincir hizmeti sağlayın

KÜRESEL PAZAR

Hunan Xiangyan Seed Industry Co., Ltd (Peppera Seed) ülke çapında sağlam bir pazarlama ağı kurdu ve ayrıca Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Tayland, Malezya, Vietnam, Nepal dahil olmak üzere üreme, araştırma ve ürün geliştirmede 30'dan fazla denizaşırı ülke ile işbirliği yaptı. Türkiye, Ürdün, Avustralya, İsrail, Japonya, Nijerya, Tanzanya vb.